PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte vzdělání chemického směru a orientujete se v oblasti chemické výrobní technologie? Rádi přijímáte výzvy a dokážete prosadit svůj názor? Jste komunikativní a jen tak něco Vás nerozhází? Chcete se stát týmem profesionálů ve svém oboru a vybudovat si po škole slibnou kariéru? Pak bychom Vám rádi nabídli možnost účastnit se výběrového řízení v úspěšné mezinárodní společnosti zabývající se výrobou a distribucí chemických látek, která nyní do svého týmu hledá kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR (OD 25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za chemicko-technologické procesy ve výrobě
  • dohled na dodržování výrobního plánu
  • optimalizace a vylepšení stávajících technologií
  • poskytování technické podpory ve výrobě i obchodu
  • řešení reklamací a účast při auditech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, směr: chemické technologie
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • zkušenosti s prací v chemické výrobě
  • znalost zařízení chemické výroby VÝHODOU
  • aktivní přístup a schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • motivační odměny a prémie
  • příspěvek na dopravu/hrazené ubytování

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.