PEDIATR

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte atestaci z oboru pediatrie? Je to směr, kterým se chcete ve své profesní budoucnosti i nadále ubírat? Hledáte novou pracovní příležitost s možností kariérního růstu? Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Pediatrické oddělení nemocnice, které může nabídnout moderní prostředí i příjemný kolektiv, hledá do svých řad právě Vás, a to na pozici: PEDIATR

Pracovní náplň

    Co požadujeme?

    • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
    • atestace II. stupně z pediatrie
    • praxi v oboru pediatrie
    • zodpovědný a vstřícný přístup

    Co nabízíme?

    • zajímavé finanční ohodnocení
    • příspěvky na stravování
    • možnost dalšího vzdělávání
    • vhodné i pro relokaci – ubytování v areálu

    • místo výkonu práce: Olomoucký kraj