OBCHODNÍK PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Pracujete na pozici obchodního zástupce a aktuálně hledáte novou pracovní výzvu? Rádi byste ve své práci každý den používali angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní úspěšné české společnosti s dlouholetou tradicí? V tom případě není na co čekat, hledáme právě Vás na pozici: OBCHODNÍK PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • péče o stávající partnery
  • příjem a zpracování objednávek
  • dosahování obchodních cílů
  • zpracování reklamací a cenotvorba
  • sledování trendů v rámci trhu

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, chemický směr
  • praxi z pozice obchodního zástupce alespoň 2 roky
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • přehled o produktech chemického průmyslu
  • komunikativnost, otevřenost a tah na branku

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební auto i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební notebook a mobilní telefon
  • firemní akce a další zaměstnanecké benefity

  • místo pracoviště: Středočeský kraj