OBCHODNÍK PRO EXPORT

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás možnost ovlivnit si výši svého výdělku? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Jste aktivní a samostatná osobnost s dobrými vyjednávacími schopnostmi? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Britská společnost působící v oblasti strojírenství obsazuje pozici OBCHODNÍK PRO EXPORT (od 25.000,-Kč + velmi zajímavé bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků ze zahraničí
  • Budování a podpora stávajících obchodních vztahů
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Analýza trhu, monitorování aktivit konkurence
  • Vedení obchodních jednání
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru výhodou, nikoli podmínkou)
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (schopnost vést obchodní jednání)
  • Prokazatelné výsledky v oblasti prodeje
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Flexibilitu, spolehlivost, férové jednání
  • Znalost čtení technické dokumentace výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení (fixní plat + provize z prodeje)
  • Možnost využití znalosti anglického jazyka na denní bázi
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno