OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ROBOTIKA

Neaktivní nabídka

30000 - 70000 Kč

Jste nadšenec do robotiky a chtěli byste se dále rozvíjet v oblasti průmyslové robotizace a automatizace? Mluvíte plynule anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – ROBOTIKA (až 70.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci ČR
  • pravidelný reporting zahraničnímu vedení společnosti
  • účast na veletrzích

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • anglický nebo německý jazyk – pokročilá znalost
  • technické myšlení a zájem o robotiku
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování, tah na branku
  • ochotu cestovat v rámci ČR

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní úspěšné společnosti
  • finanční ohodnocení dle dosahovaných výsledků
  • automobil i k soukromým účelům
  • vzdělávací kurzy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: celá ČR (sídlo společnosti Praha Východ)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.