VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jsi zapálený do vývoje pro platformu iOS nebo Android? Máš zkušenosti s vývojem server- client aplikací? Chceš pracovat ve společnosti kde dobrá firemní kultura není jen prázdné slovo? Tak nám pošli své CV ještě dnes! VÝVOJÁŘ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací pro platformy iOS a Android
  • Vývoj multiplatformních mobilních aplkací
  • Vývoj a údržba backend serverů
  • Vývoj agilní metodikou SCRUM

Co požadujeme?

  • Dobrá znalost jedné z platforem iOS/Android
  • Zkušensoti s vývojem client- server aplikací
  • Ochota učit se nový věcem
  • Týmového ducha

Co nabízíme?

  • 13. mzda, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.