PROJEKTANT PRO MĚŘENÍ A REGULACE

Je Vaše vzdělání elektrotechnického zaměření a hledáte práci v oboru? Rád/a byste si našel/a dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti s místem pracoviště v Brně? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní průmyslová společnost přijme do svého týmu posilu na pozici: PROJEKTANT PRO MĚŘENÍ A REGULACE

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace MaR
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava potřebných materiálů pro stavbu
  • Opravy zařízení měření a regulace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru - zaměření na automatizační techniku
  • Znalost některého CAE softwaru
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Zájem se dále vzdělávat, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na dovolenou
  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno