OBCHODNÍK PRO RYCHLOOBRÁTKOVÉ ZBOŽÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste zkušeným obchodníkem v oblasti retailu a rychloobrátkového zboží? Dorozumíte se anglicky a možnost podílet se na průniku na zahraniční trh je pro Vás výzvou a motivací? Rádi byste se stali členem přátelského a skvěle fungujícího týmu profesionálů? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli ANO, pak jste náš člověk a my se velmi těšíme na Váš životopis, o jehož zaslání bychom Vás rádi požádali. Neváhejte!

Pracovní náplň

  • Péče o stávající odběratele - především obchodní řetězce
  • Zodpovědnost za kompletní proces obchodních případů
  • Zajištění marketingové podpory vyráběných značek
  • Zpracování cenových nabídek
  • Stanovení podmínek obchodu a příprava náležitých smluvních dokumentů
  • Velmi těsná spolupráce s výrobou - koordinace odbytu, přípravy a realizace výroby
  • Hodnocení efektivity jednotlivých obchodních vztahů, návrhy na zlepšení

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání - obor nerozhoduje
  • Plynulou angličtinu - denní komunikace
  • Silnou orientaci na zákazníka, schopnost porozumět jeho potřebám
  • Zkušenost s retailem bude Vaší výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti - budete v denním kontaktu s lidmi
  • Chuť na sobě neustále pracovat
  • Pracovní dobu od 10,00 - 18,00 hodin

Co nabízíme?

  • Práci vhodnou pro absolventy vysokých škol
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Rychle se rozvíjející společnosti s dlouhou tradicí
  • Prostor pro denní využití angličtiny
  • Týden dovolené navíc oproti zákoníku práce
  • Moderní zázemí a přátelský tým
  • Lokalitu: okres Ústí nad Labem