SPECIALISTA RETAILOVÉHO OBCHODU

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Pro dynamicky se rozvíjející společnost hledáme nového kolegu na pozici specialisty retailového obchodu se zaměřením na rychloobrátkové zboží! Pokud máte zkušenosti s péčí o zákazníka, dorozumíte se bezproblémově anglicky a jste energická osobnost s touhou podílet se na průniku na zahraniční trhy, pak jste náš člověk a neváhejte se zasláním Vašeho životopisu! Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o svěřené portfolio zákazníků - obchodní řetězce
  • Vyřizování jednotlivých obchodních případů
  • Podpora marketingové komunikace směrem k odběratelům
  • Vyhotovení cenových nabídek
  • Příprava obchodních smluv včetně stanovování podmínek
  • Úzká spolupráce s výrobou - koordinace dodávek
  • Hodnocení rentability uskutečněných obchodů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání - na oboru nám nezáleží
  • Anglický jazyk (denní komunikace)
  • Silný prozákaznický přístup
  • Zkušenosti s obdobnou pozicí jsou vítány
  • Energickou komunikativní osobnost
  • Ochotu učit se a pracovat na sobě

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti s dlouhou tradicí
  • Prostor pro denní využití angličtiny
  • Týden dovolené navíc oproti zákoníku práce
  • Moderní zázemí a přátelský tým
  • Pracoviště: okres Ústí nad Labem