ZÁKAZNICKÁ KVALITA - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte alespoň krátké (půl roční, roční) zkušenosti v kvalitě v automobilovém průmyslu? Jste zákaznicky orientovaný a také Vás láká představa sem tam vycestovat přímo za zákazníkem do zahraničí, kde můžete aktivně využít anglický jazyk? Pak nám pošlete Váš životopis a my se s Vámi rádi setkáme! Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá lisováním plechových dílů do největších automobilek světa, hledá mezi sebe nového parťáka na pozici: ZÁKAZNICKÁ KVALITA - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Přímá komunikace se zákazníky v ČR i zahraničí
  • Řešení reklamací výrobků a správa databáze
  • Zpracování a vyhodnocení neshod výrobků
  • Spolupráce na přípravě nových projektů
  • Zajišťování preventivních a nápravných řešení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v technickém směru
  • Praxi v kvalitě v automotive (min. půl roku)
  • Anglický jazyk na úrovni komunikace se zákazníkem
  • Znalost systému jakosti ISO/TS 16949
  • Ochotu namátkově cestovat k zákazníkovi

Co nabízíme?

  • Stabilitu zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování přímo v závodu
  • Firemní doprava do výroby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti další vzdělávání