INŽENÝR KVALITY S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praxi v kvalitě, nebo odpovídající vzdělání? Rádi byste využili v práci německý jazyk? Potom neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis!

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za oblast dodavatelské kvality
  • Dohled nad testováním kvality jednotlivých dílů
  • Komunikace s dodavateli v NJ
  • Hodnocení dodavatelů
  • Aplikace nástrojů řízení jakosti (FMEA, PPAP, APQP)

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • NJ na komunikativní úrovni
  • Praxe v oblasti kvality výhodou
  • Pozice vhodná i pro techické absolventy
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita: Olomoucko