VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte technické vzdělání a víceletou praxi na vedoucí pozici v oblasti údržby ve výrobní firmě? Domluvíte se anglicky a považujete se za spolehlivého a organizačně schopného člověka? Láká Vás práce v úspěšné mezinárodní společnosti na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY na Vysočině? Pak nám zašlete Váš životopis! Prosperující nadnárodní výrobní společnost hledá kandidáty na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY (55-70.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení oddělení údržby, organizace práce podřízených
  • zajištění údržby strojních zařízení a budov
  • minimalizace provozních nákladů
  • zajištění plynulého chodu výroby
  • neustálé zlepšování provozu
  • realizace preventivních opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • zkušenosti s vedením lidí nutností
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • dovolená navíc, příspěvek na stravování
  • odborné školení a vzdělávací kurzy
  • finanční bonusy, firemní akce
  • místo výkonu práce: Vysočina