MARKETING ASISTENT - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání a baví Vás marketing a vše kolem něj? Jste aktivní, inovativní a organizačně schopní? Ovládáte anglický jazyk nebo německý jazyk alespoň na základní úrovni? Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste adekvátně zúročili své dovednosti a znalosti? Tak na nic nečekejte a napište nám – pozice MARKETING ASISTENT je určena právě Vám!

Pracovní náplň

  • zajištění podpory marketingového oddělení
  • příprava podkladů, objednávek a projektů
  • zpracování propagačních materiálů
  • administrativa spojená s chodem oddělení

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání technického směru
  • zájem o marketing - vítána krátká praxe v této oblasti
  • základní znalost anglického nebo německého jazyka
  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • zkušenosti z obdobné pozice VÝHODOU
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné rozvíjející se společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost seberealizace
  • stravenky, další zaměstnanecké benefity
  • nástup IHNED

  • místo pracoviště: Brno