SPECIALISTA PROCUREMENTU S AJ – farmacie, chem

Neaktivní nabídka

50000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte nové pracovní uplatnění? Máte zkušenosti s nákupem a velmi dobrou znalost anglického jazyka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis. Významná mezinárodní farmaceutická společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA PROCUREMENTU S AJ – farmacie

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • zodpovědnost za nákup farmaceutických látek v rámci Evropy
  • zodpovědnost za výběr dodavatelů a budování vztahů
  • vyjednávání smluvních podmínek, tvorba rámcových smluv
  • sledování farmaceutických trendů a cen produktů
  • spolupráce napříč odděleními společnosti
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – chemie, farmacie, ekonomické
  • praxe v oblasti nákupu na globální úrovni – chemie, farmacie
  • orientace na trhu v oblasti chemie či farmacie
  • AJ – pokročilá znalost slovem i písmem
  • PC – dobrá uživatelská znalost MS Office
  • dobrá schopnost vyjednávání, tah na branku, schopnost komunikace s interními a externími klienty

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • slevy na zaměstnanecké produkty
  • dovolená navíc
  • další zaměstnanecké benefity

  • Místo výkonu práce: Praha

  • Nástup: možný ihned či dohodou