SENIOR SPECIALISTA LOGISTIKY S NJ a AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti mezinárodní pozemní přepravy převážně v rámci Evropy? Hovoříte plynule německy a domluvíte se i anglicky? Umíte operativně vyřešit vzniklé problémy při přepravě? Pak hledáme právě Vás!! Pro Shared Service Centrum hledáme zkušené specialisty, kteří by rozšířili oddělení logistiky na pozici: SENIOR SPECIALISTA LOGISTIKY S NJ a AJ – (až 40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • denní komunikace s dopravci pozemní přepravy
  • vyhledávání nejvhodnějších přepravců (z hlediska ceny a spolehlivosti)
  • příprava veškeré dokumentace k přepravě
  • komunikace zejména s oddělením nákupu
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici
  • německý jazyk - pokročilou znalost (slovem i písmem)
  • anglický jazyk - středně pokročilou znalost
  • MS Excel – uživatelská znalost
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • mateřskou školku
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.