VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte praxi v oblasti interní logistiky ve výrobní společnosti a zkušenost s vedením menšího týmu? Rozumíte řízení logistického skladového procesu a máte schopnost procesy vytvářet? Dohovoříte se bez problémů anglickým jazykem? Pak je tato nabídka ušitá na míru právě Vám! Rostoucí výrobní společnost s mezinárodní působností hledá vhodného kandidáta na pozici: VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • vedení oddělení logistiky
  • koordinace práce menšího týmu lidí
  • plánování materiálového toku směrem od dodavatelů, do výroby a k zákazníkům
  • spolupráce na tvorbě výrobních plánů a kontrola jejich dodržování
  • optimalizace zásob, zodpovědnost za skladové zásoby
  • zodpovědnost za správnost dodávek i z pohledu celní problematiky, clení
  • spolupráce s ostatními odděleními firmy i s dopravci
  • analýzy a reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost se zaváděním procesů, zkušenost s vedením lidí v logistice výrobní společnosti
  • AJ – pokročilá znalost (slovem i písmem), NJ - výhodou
  • znalost SAP
  • předpoklady k vedení týmu, organizační a komunikační dovednosti, analytické myšlení, pozitivní přístup, samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • motivující mzdové podmínky dle individuálního posouzení kandidáta
  • 25 dní dovolené
  • obědy a nápoje zdarma
  • flexibilní pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko