STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ S AJ

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Máte výbornou znalost anglického jazyka? Láká Vás zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Správa strategických nákupních projektů
  • Sledování včasnosti dodávek dle smluvních podmínek
  • Vyběr, správa a hodnocení dodavatelů
  • Organizování a vyhodnocování výběrových řízení
  • Vyhledávání úspory
  • Reporting zahraniční centrále

Co požadujeme?

  • Vynikající znalost angličtiny (denní komunikace ústní i písemná)
  • Praxe v oblasti strategického nákupu
  • Komunikativnost, dobré vyjednávácí schopnosti
  • Týmovost
  • Zkušenosti zmezinárodního prostředí výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na životní/penzijní pojištění, dotované závodní stravování)
  • Odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.