VEDOUCÍ PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

Jste zkušený/á v oblasti personalistiky, domluvíte se anglicky a baví Vás komunikace s lidmi? Máte dobré organizační dovednosti a hledáte práci v příjemném prostředí? Zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nábor
  • organizace výběrových řízení
  • zajišťování veškeré personální agendy
  • vedení menšího týmu
  • komunikace se zaměstnanci a s vedením společnosti
  • reportování

Co požadujeme?

  • praxi na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikativnost
  • aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost denního využití cizích jazyků
  • stravenky
  • možnost profesního růstu
  • práci na HPP
  • příjemné, moderní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Hodonín

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.