HR CONSULTANT PRO IT

Baví Vás práce s lidmi a neděsíte se každodenního kontaktu s „ajťáky“? Dokážete se pro práci nadchnout a předat toto nadšení i dál? Domluvíte se anglicky? Pak hledáme možná právě Vás! Pošlete nám své CV. HR CONSULTANT PRO IT

Pracovní náplň

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na IT pozice
  • Administrativní starost o poptávky od klientů
  • Vytváření inzerátů a snaha zaujmout kandidáty
  • Vedení pohovorů s kandidáty po telefonu i osobně
  • Komunikace s klienty, organizace pohovorů

Co požadujeme?

  • Ideálně VŠ s IT zaměřením (Ekonomická informatika, …)
  • Ideálně zkušenosti s recruitmentem v IT oblasti
  • Minimálně zájem o tuto práci a zaměření
  • Ideálně zkušenosti s prací na normy a plány
  • Minimálně odolnost vůči stresu a aktivita
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Rozhodně ne nudnou a stereotypní práci
  • Velmi pěkný výdělek, který jste schopni ovlivnit
  • Zázemí české společnosti, která je 13 let na trhu
  • Propracovaný systém školení a předávání know-how
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti, teambuildingy

  • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.