SVÁŘEČ – CO2

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste absolventem střední školy technického směru? Máte zkušenosti se svařováním CO2 ? Chcete zaměstnání, kde bude každý den originální? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku. Česká výrobní společnost Vám nabízí volné místo na pozici: SVÁŘEČ – CO2

Pracovní náplň

  • svařování metodou CO2
  • práce s technickou dokumentací
  • svařování kovových i nekovových materiálů
  • spolupráce s ostatními oddělenými výroby

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti se svařováním
  • flexibilitu, nadšení pro věc
  • znalost technické dokumentace

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • příspěvek na stravování + vlastní jídelnu v areálu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • moderní, příjemní pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové