INŽENÝR KVALITY

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Disponujete praxí v oblasti kvality a rádi byste své znalosti i nadále rozvíjeli v prostředí perspektivní společnosti? Hovoříte bez problémů anglicky a chcete cizí jazyk využívat i při svém zaměstnání? Rádi byste pracovali v Jihomoravském kraji na pozici INŽENÝR KVALITY? Pak nám zašlete Váš životopis! Rostoucí společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY

Pracovní náplň

  • schvalování výrobních postupů
  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • podílení se na optimalizaci výroby
  • řešení reklamací a spolupráce s výrobou
  • spolupráce na zavádění nových projektů
  • komunikace se zahraničím, reporting

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxe na pozici v oblasti kvality
  • AJ na komunikativní úrovni (NJ vítána)
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • technické myšlení, komunikativnost
  • otevřenost ke změnám, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, zavodní stravování
  • jazykové kurzy, osobní rozvoj
  • příspěvek na dojíždění či relokaci
  • další bonusy a benefity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.