JUNIOR TESTER SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chtěl byste pracovat pro společnost, ve které vládne přátelská atmosféra, má příjemné pracovní prostředí a kde se často pořádají společné akce? Máš zkušenosti s manuálním a automatizovaným testováním?

Pracovní náplň

  • Tvorba případů a scénářů testování
  • Provádění testů
  • Kontrola kvality testů
  • Vyhodnocování testů
  • Spolupráce s týmem

Co požadujeme?

  • Obecná Znalost IT technologií
  • Schopnost číst UML diagramy
  • Výhodou je zkušnost s automatizovaným testováním
  • Znalost HTML, SQL a relačních databází
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co nabízíme?

  • Mobilní telefon a notebook,
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce i z domova
  • Příspěvky na vzdělávání
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • Teambuildingové akce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.