LOGISTIK SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z logistiky z automotive a hledáte obdobnou pozici ve výrobní společnosti??? Mluvíte plynule anglicky nebo německy??? Jste z okolí Chomutova??? Pošlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Péče o zákazníky a dodavatele
  • Zajištění materiálu pro výrobu
  • Zajištění obalových materiálů
  • Nové projekty a layouty
  • Dodržování stanovených cílů
  • Řešení efektivity a úspor
  • Zajišťování dopravy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický nebo německý jazyk slovem i písmem PODMÍNKOU (ideálně oba jazyky)
  • MS Office
  • SAP výhodou
  • Praxe z obdobné pozice v automotive - PODMÍNKOU
  • Komunikativnost, stresu odolnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Stále se rozvíjející moderní společnost
  • Pružnou pracovní dobu
  • Samostatnou práci
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Chomutovsko