ABSOLVENT VŠ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRONIKU DO ODDĚLENÍ VÝVOJE

ABSOLVENT VŠ SE ZAMĚŘENÍM NA ELEKTRONIKU DO ODDĚLENÍ VÝVOJE (25 – 32.000,- KČ) Jste absolventem VŠ s elektrotechnickým zaměření? Zajímají vás nové typy vozů a jejich vývoj? Chtěl byste pracovat na ojedinělých projektech a komunikovat přímo se zákazníky? Pokud Vás tato pracovní pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis? Společnost zabývající se vývojem elektroniky u prototypů luxusních vozů hledá šikovné absolventy VŠ

Pracovní náplň

  • Spolupráce na zajímavých projektech v oblasti vývoje – simulací, senzorů, testování, aj.
  • Komunikace s konečným zákazníkem
  • Odborná spolupráce při stavbě prototypů
  • Komunikace napříč týmem

Co požadujeme?

  • Požadujeme ukončené VŠ vzdělání s elektrotechnickým zaměřením
  • Zájem o vývoj a automobilový průmysl
  • Praxe v oboru velkou výhodou
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Praha