PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO VOLNĚ PRODEJNÉ LÉKY

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Orientujete se v oblasti farmacie a marketing je Vaší srdeční záležitostí? Komunikujete plynule anglicky a máte obchodního ducha? Rádi byste pracovali pro silného partnera, který Vám má co nabídnout? Potom není na co čekat, jste ti praví pro pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO VOLNĚ PRODEJNÉ LÉKY! Využijte této lákavé pracovní příležitosti a ucházejte se o pozici: PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO VOLNĚ PRODEJNÉ LÉKY (55-65.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba strategických marketingových plánů
  • zavádění výrobků na trh
  • příprava mediálních kampaní
  • zajištění propagace a online marketing
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • vzdělání v oblasti farmacie, zdravotnictví
  • praxi na pozici Produktový manažer PODMÍNKOU
  • zkušenosti s přípravou marketingových plánů
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • obchodního ducha a orientaci na výsledky

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • bonusy dle výkonu
  • pružnou pracovní dobu
  • další firemní benefity

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj