BRAND MANAGER - FARMACIE

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste marketér tělem i duší a máte vzdělání v oblasti farmacie? Můžete se pyšnit bohatými zkušenostmi z pozice Brand manager? Domluvíte se bez problému anglicky a jste komunikativní? Jste aktivní, dynamičtí a orientovaní na výsledek? Rádi byste byli za kvalitně odvedenou práci adekvátně ohodnoceni? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Pozice BRAND MANAGER – FARMACIE je pro Vás ta pravá! Významná mezinárodní firma hledá do svých řad novou posilu, a to na pozici: BRAND MANAGER - FARMACIE (OD 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • příprava marketingových plánů a strategií
  • uvádění nových produkt na český trh
  • zajištění propagace produktů
  • spolupráce s externími subjekty
  • monitorování trhu a plánování prodeje

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (farmaceutický nebo přírodovědný směr)
  • zkušenosti z pozice Brand manager min. 2 roky
  • znalost procesu zavádění výrobku na trh PODMÍNKOU
  • anglický jazyk pokročile na úrovni obchodního jednání
  • kultivovaný projev a vynikající prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • možnost odborného růstu

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.