SALES & MARKETING MANAGER

Neaktivní nabídka

80000 - 120000 Kč

Jste osobnost s inovativním přístupem k práci? Máte zkušenost s vedením obchodního týmu? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost - lídr na trhu ve svém oboru hledá do svého týmu kolegu na pozici: SALES & MARKETING MANAGER

Pracovní náplň

  • Vedení obchodního a marketingového týmu
  • Tvorba a realizace obchodně-marketingové strategie
  • Plnění cílů stanovených vedením organizace
  • Úzká spolupráce s vedoucím manažerem v Německu (komunikace v angličtině)
  • Zajištění produktových školení
  • Péče o stávající zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru
  • zkušenost na vedoucí pozici alespoň 4 roky
  • obchodní a vyjednávací schopnosti
  • umění udržovat dlouhodobé pracovní vztahy
  • výbornou znalost angličtiny
  • proaktivní přístup
  • osobnost s přirozenou autoritou

Co nabízíme?

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost realizace vlastních nápadů
  • Automobil, telefon, notebook samozřejmostí
  • Příspěvky na rekreaci, stravování
  • Místo výkonu práce: Brno