MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK PRO RETAIL

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste kreativní, samostatní a pozitivně naladění? Orientujete se v oblasti marketingu a máte zkušenosti z potravinářství? Rádi komunikujete s lidmi a bez problému se domluvíte anglicky? Chcete pracovat pro silného partnera, který má co nabídnout? Potom není na co čekat, pozice MARKETINGOVÝ SPECIALISTA PRO RETAIL je určena právě Vám! Úspěšná česká společnost s významným postavením na trhu hledá do svých řad novou posilu, a to na pozici: MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK PRO RETAIL

Pracovní náplň

  • řízení marketingových aktivit a projektů
  • tvorba propagačních materiálů (web, katalogy)
  • zodpovědnost za nové výrobky včetně obalů
  • sledování trendů na trhu a činností konkurence
  • organizace zahraničních veletrhů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ v oboru Marketing VÝHODOU
  • praxi v marketingu PODMÍNKOU
  • znalost oblasti retailu a online marketingu
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • kreativitu a inovativní přístup

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební notebook a mobilní telefon
  • příspěvky na stravování
  • zaměstnanecké slevy na produkty

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj