TECHNICKÁ PODPORA - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš všeobecný přehled v IT, ale nemáš zatím moc praktických zkušeností? Nevadí! Pokud umíš dobře anglicky, jsi zodpovědný a komunikativní člověk s chutí učit se, máme pro Tebe juniorské místo v týmu poskytující technickou podporu uživatelům mezinárodní společnosti. TECHNICKÁ PODPORA - JUNIOR

Pracovní náplň

  • Monitorování a správa infrastruktury
  • Technická podpora koncových uživatelů
  • Řešení problémů v rámci 2. stupně podpory
  • Práce s ticketovým systémem

Co požadujeme?

  • Všeobecný přehled v oboru IT
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s MS Office Excel
  • Zodpovědný přístup a zájem učit se

Co nabízíme?

  • Zázemí v úspěšné mezinárodní firmě
  • Vzdělávací programy v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce - Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.