JAVASCRIPT DEVELOPER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Baví Tě programování v Javascriptu a zajímají Tě cloudová řešení? Chceš najít práci, kde můžeš uplatnit své nápady a a kde budeš pracovat s moderními technologiemi? Pak nám pošli svůj životopis. Hledáme kolegu do mladého týmu na pozici: JAVASCRIPT DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj webového operačního systému na platformě Node.js
  • Vývoj aplikací z oblastí CRM, ERP, DMS, CMS aj.
  • Rozšiřování a údržba objektového modelu
  • Implementace a úpravy business logiky
  • Návrh řešení, práce na frontendu i backend
  • Podpora databází (MSSQL, mySQL, SQLLite)

Co požadujeme?

  • Znalost programování v Javascriptu
  • Znalost SQL databází
  • Zkušenost s verzovacím nástrojem GIT výhodou
  • Zkušenost s webovým vývojem (HTML, CSS) výhodou
  • Proaktivní přístup, chuť aktivně se zapojovat do vývoje

Co nabízíme?

  • Zajímavou nestereotypní práci, která je “vidět”
  • Přístup k moderním technologiím
  • Produkt s globálními ambicemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost volby HW/SW
  • Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a přínosu
  • 4x ročně teambuildingové akce
  • K dispozici úschovna kol a sprcha
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.