ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBA - PLZEŇ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Orientujete se dobře v elektro schématech a máte platnou vyhlášku 50? Máte zkušenosti s elektro údržbou strojů řízených PLC systémy? Chtěli byste pracovat pro mezinárodně uznávanou stabilní společnost v Plzni? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Hledáme posilu do týmu údržby na pozici: ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBA - PLZEŇ

Pracovní náplň

  • údržba, opravy a seřizování strojního zařízení po elektronické stránce
  • opravy a nastavení automatických strojů, jejich programování, technické úpravy
  • řešení technických problémů
  • zavádění programů do robotů, kontrola a úpravy nastavení
  • provádění revizí el. spotřebičů a el. ručního nářadí, včetně vedení záznamů

Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnického směru
  • praxi s elektro údržbou strojů a zařízení, znalost systémů PLC
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • platnou vyhláška 50 (§ 6)
  • orientaci v elektro schématech a výkresové dokumentaci
  • znalost robotiky a automatizace výhodou
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • možnost pracovat v mezinárodně uznávané společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy
  • měsíční bonusy
  • příspěvek na stravování v závodě
  • firemní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň