MZDOVÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte pracovní zkušenosti jako mzdová účetní a chcete se uplatnit v silné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá kandidáta/-ku na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • správa zaměstnanců v databázi
  • zpracování mezd
  • účtování dokladů
  • reporting
  • komunikace s orgány státní správy + komunikace napříč odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – ekonomického zaměření
  • praxe min. 1 rok ve mzdovém účetnictví
  • dobrá znalost mzdového účetnictví
  • AJ min. základní znalost - schopnost písemné komunikace
  • Nugget SW výhodou
  • SAP výhodou
  • MS Office
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • nabídka zajímavé pracovní příležitosti
  • možnost profesního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • dodatková dovolená
  • další zaměstnanecké benefity

  • nástup: možný ihned či dohodou

  • místo výkonu práce: Praha