SQA Engineer

Neaktivní nabídka

od 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte práci v mezinárodní firmě na Plzeňsku, kde využijete aktivně angličtinu? Získali jste znalosti v oblasti kvality v automotive a chcete se v této oblasti dále rozvíjet? Pak je zde šance právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kandidáta na pozici: SQA Engineer

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení kvality dodavatelů
  • zajištění zvyšování efektivity kvality dodavatelů
  • zodpovědnost za řízení APQP s dodavateli
  • zodpovědnost za uvolňování PPAP
  • aktivní řešení případných reklamací
  • tvorba nápravných opatření a sledování jejich účinnost
  • provádění analýz a procesních auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní automotive firmě nutná
  • komunikativní znalost AJ podmínkou – denní využití
  • znalost nástrojů kvality a ISO/TS 16949
  • dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • příplatek na dojíždění
  • dovolená navíc
  • prémie za řádnou docházku
  • prémie za pracovní výročí
  • mzdové příplatky nad rámec zákoníku práce
  • zázemí významné společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění

    Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.