PROCESNÍ INŽENÝR s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

37000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vzdělání technického zaměření a dobře se orientujete ve výrobních procesech? Jste technicky zdatní a domluvíte se anglicky nebo německy? Rádi byste pracovali na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA v jižní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás! Prosperující mezinárodní strojírenská společnost hledá kandidáty na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR s AJ/NJ (37-47.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Neustálé zlepšování výrobních procesů
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Podílení se na zavádění nových projektů
  • Zvyšování produktivity a efektivity práce
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobě
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů procesního inženýrství
  • Proaktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • Příspěvek na dojíždění či relokaci
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Týden dovolené navíc, závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižní část)