OPERÁTOR - TEAM LEADER

Neaktivní nabídka

20000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Lákalo by Vás vést menší tým pracovníků? Zajímáte se o pozice ve výrobě? Jste ochotni pracovat ve 3 směnném provozu? Chtěli byste pracovat na pozici OPERÁTOR - TEAM LEADER v Plzni? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá nové kolegy na pozici: OPERÁTOR - TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za část výrobního úseku
  • Vedení týmu pracovníků
  • Zajištění kvality a efektivity výroby
  • Zaškolování nových pracovníků
  • Zlepšování procesů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením podřízených ve výrobě výhodou
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Přirozená autorita, odolnost, organizační a komunikační
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání u významné zahraniční společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • závodní stravování
  • finanční bonusy
  • čisté pracovní prostředí
  • zajímavý motivační systém
  • možnost kariérního růstu
  • roční navyšování platu
  • možnost jazykových kurzů

  • Místo výkonu práce: Plzeň