C++ VÝVOJÁŘ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Umíte programovat v jazyce C++ a máte alespoň základní znalost sítí? Láká Vás práce na mezinárodních projektech v přátelském prostředí? Pak nám pošlete svůj životopis. Hledáme kolegu do agilního týmu na pozici C++ VÝVOJÁŘ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh, analýza a programování systémů na bázi TCP/IP
  • Rozšiřování a podpora stávajících systémů a aplikací
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Agilní způsob vývoje – SCRUM

Co požadujeme?

  • Znalost programovacího jazyka C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Výhodou znalost programovacího jazyka Java
  • Orientace v oblasti telekomunikací výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Balíček firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné pondělní firemní snídaně apod.)
  • Práci na zajímavých projektech, přístup k nejmodernějším technologiím
  • Možnost profesního růstu, jazykové i průběžné odborné vzdělávání
  • Úschovna kol, šatna a sprchy

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.