VEDOUCÍ LOGISTIKY A SKLADU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti logistiky a skladu? Jste v tomto oboru profesionál se znalostmi logistických procesů a se zkušenostmi s jejich nastavováním? Pokud ANO, využijte své šance k perspektivnímu zaměstnání ve významné společnosti s tradicí a silným postavením na trhu a zašlete nám svůj životopis na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY A SKLADU

Pracovní náplň

  • Vedení logistiky a příjmových skladů
  • Zodpovědnost za skladované materiály a komodity
  • Nastavení a sjednocení procesů ve skladu, zvýšení efektivity procesů i toku materiálu
  • Zavedení WMS systému – výběr, nastavení, implementace, úprava procesů
  • Vedení týmu podřízených
  • Navrhování změn vedoucích ke zlepšení prováděných činností

Co požadujeme?

  • SŠ /VŠ vzdělání
  • AJ – středně pokročilá úroveň
  • Znalosti logistických procesů KANBAN, FIFO, ideálně zkušenosti s jejich nastavováním
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Organizační a komunikační dovednosti, manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v zahraniční společnosti
  • Know-how společnosti působící na světovém trhu
  • Atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.

  • Nástup možný ihned