SERVISNÍ TECHNIK - VÝTAHY

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte novou práci v jihomoravském kraji a máte zkušenosti se servisem výtahů? Rádi byste pracovali pro firmu, která pečuje o své zaměstnance? Jste komunikativní typ a máte proaktivní přístup? Pak jste ideální kandidát! Stabilní, mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK VÝTAHŮ (30 - 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Servis výtahů v daném regionu
  • Čtení v technické dokumentaci
  • Dodržování daných termínů
  • Reportování o své činnosti
  • Komunikování se zákazníky
  • Cestování v rámci Jihomoravského kraje

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se servisem výtahů min. 2 roky
  • SŠ v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Proaktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Služební automobil a mobil. telefon
  • Příspěvky na stravování
  • Profesní a osobní rozvoj
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.