VÝVOJÁŘ iOS

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Chcete se podílet na vývoji mobilních aplikací? Disponujete zkušeností s vývojem pro mobilní platformu iOS? Pak je tato nabídka určena právě Vám! VÝVOJÁŘ iOS

Pracovní náplň

  • Vývoj mobilní aplikace - systém pro loterie a sázky
  • Podíl na návrhu uživatelského rozhraní
  • Spolupráce s ostatními vývojáři
  • Testování a analýzu výsledků

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Praxe v oblasti vývoje mobilních platforem
  • Znalost programovacího jazyka Objective C
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Možnost být u zrodu ambiciózních aplikací
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Stravenky
  • Ojedinělou příležitost k seberealizaci

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.