NÁKUPČÍ - MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Máte výbornou znalost anglického jazyka? Láká Vás zázemí stabilní mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost se sídlem v Brně rozšiřuje svůj tým o zkušeného Nákupčího.

Pracovní náplň

    - Vyřizování objednávek od zavedených dodavatelů po celém světě
    - Komunikace s jednotlivými dodavateli a jejich hodnocení
    - Vyjednávání ceny
    - Průběžné sledování skladových zásob
    - Zajišťování dopravy
    - Reporting

Co požadujeme?

    - Vynikající znalost angličtiny (denní komunikace ústní i písemná)
    - Znalost MS Office a některého ERP systému (SAP apod.)
    - Minimálně 2 roky praxe ve výrobní společnosti na pozici nákupčího
    - Komunikativnost, dobré vyjednávácí schopnosti
    - Týmovost
    - Zkušenost práce v mezinárodním prostředí výhodou

Co nabízíme?

    - Zázemí stabilní společností s mezinárodním působením
    - Každodenní využívání anglického jazyka
    - Jazykové vzdělávání
    - Týmové a přátelské pracovní prostředí
    - Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.