PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

Máte víceletou praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti ideálně z oblasti automotive? Disponujete vyjednávacími schopnostmi a strategickým myšlením? Chcete ke své práci využívat anglický jazyk? Pak rozhodně nepřestávejte číst! Významná mezinárodní výrobní společnost na Berounsku hledá kolegu na pracovní pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ

Pracovní náplň

  • Definování a vyhledávání optimálních dodavatelů výrobních materiálů a komponentů pro nové projekty
  • Příprava a vedení poptávkového a nabídkového řízení
  • Vedení cenových jednání
  • Odpovědnost za zajištění dodávek materiálů a komponentů v předsériové fázi
  • Spolupráce se strategickým nákupem při projednávání smluvních vztahů s dodavateli

Co požadujeme?

  • Vzdělání SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka, znalosti dalších jazyků výhodou (německý, francouzský a italský jazyk)
  • 3 roky praxi v nákupu nebo řízení projektů
  • Technickou představivost, komunikační dovednosti, ochotu cestovat
  • Dobré vyjednávací schopnosti a zkušenosti s uzavíráním smluv

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Příjemné moderní pracoviště
  • Dotované stravování

  • Lokalita práce: Berounsko