CONTROLLER JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu a znalost anglického nebo německého jazyka? Je Vaší předností přesnost a důslednost? Odpověděli jste ANO? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní automotive společnost v blízkosti Plzně hledá posilu do finančního oddělení na pozici: CONTROLLER JUNIOR

Pracovní náplň

  • Zpracování kalkulací nákladů
  • Aktualizace kalkulovaných cen
  • Příprava dat pro potřeby controllingu
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. SŠ
  • Znalost kalkulací ideálně v automotive společnosti
  • Znalost NJ nebo AJ na středně pokročilé znalosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové práce

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v rodinné výrobní společnosti
  • Docházkový bonus, příspěvek na dojíždění a jiné zaměstnanecké benefity
  • Dovolená navíc dle odpracované doby
  • Možnost kariérního růstu

  • místo výkonu práce: Plzeňsko