DISPEČER S AJ/NJ - MKD

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte praxi jako dispečer mezinárodní kamionové dopravy? Působl jste i jako řidič? Jsou Vaše komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni? Pak neváhejte a zašlete Váš životopis!!! DISPEČER S AJ/NJ - MKD

Pracovní náplň

  • Koordinace jízd kamionů a nákladních automobilů v mezinárodní dopravě
  • Komunikace s řidiči a plánování jejich jízd
  • Plánování tras, zajištění vytížensoti vozidel
  • Hodnocení řidičů
  • Ověřování spokojenosti u klientů
  • Řešení reklamací a stížností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici dispečear mezinárodní kamionové dopravy alespoň 2 roky
  • Aktivní znalost AJ nebo NJ
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Odolnost vůči stresu, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práce v moderním prostředí
  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Střední Čechy