VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s řízením kvality v mezinárodní technicky zaměřené společnosti? Ovládáte na komunikativní úrovni anglický nebo německý jazyk? Hledáte novou zajímavou výzvu v řízení a rozvoji kvality? Potom hledáme právě Vás! Významná zahraniční společnost hledá vhodného kandidáta pro novou pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ KVALITY

Pracovní náplň

  • vedení oddělení řízení kvality (cca 3 - 6 podřízených)
  • odpovědnost za systém řízení kvality
  • plánování a provádění interních auditů
  • podíl při definování a dohled nad prováděním opatření z auditů
  • školení zaměstnanců
  • kontrola kvality výroby

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky (ve výrobní firmě výhodou)
  • pokročilá znalost MS OFFICE
  • nutná znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni
  • samostatnost, organizační schopnosti, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost
  • zkušenost s vedením kolektivu výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (bonusy)
  • 25 dnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • propracovaný systém vzdělávání (odborné i jazykové)
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • notebook, mobilní telefon

    Místo výkonu práce: Domažlicko