ASISTENT/KA NÁKUPU

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci ve stabilní společnosti? Máte dobré komunikační schopnosti? Ovládáte práci v MS Excel? Neustále rostoucí česká společnost rozšiřuje svůj tým nákupního oddělení o pozici ASISTENT/KA NÁKUPU (25.000,-)

Pracovní náplň

  • Kompletní správa dat k výrobkům v informačním systému společnosti
  • Správa dokladů k jednotlivým výrobkům (certifikáty, návody, technické podklady)
  • Komunikace s dodavateli společnosti (především písemně)
  • Komunikace s oddělením nákupu a dalšími odděleními napříč společností
  • Administrativní řešení činností souvisejících s nákupem

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk – alespoň mírně pokročilá úroveň
  • Znalost MS Office, především Excel (funkce, filtry atd.)
  • Komunikativní schopnosti, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní obchodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Stravenky
  • Školení
  • Místo výkonu práce: Brno
  • Šance i pro absolventy bez praxe

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.