JUNIOR SPECIALISTA ÚČTOVÁNÍ ZÁVAZKŮ S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Mezinárodní společnost v Praze hledá novou posilu do svého týmu. Jsi komunikativní, spolehlivá osobnost a zvládáš plynule mluvit německy? Tak nám pošli svůj životopis! Významná německá společnost hledá do svého týmu šikovného nováčka na pozici: JUNIOR SPECIALISTA ÚČTOVÁNÍ ZÁVAZKŮ S NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • účtování přijatých faktur a dobropisů v systému SAP
  • každodenní komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli
  • řešení problémových faktur
  • tvorba reportů a práce v Excelu
  • příprava zaregistrovaných faktur k platbě

Co požadujeme?

  • znalost němčiny na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • zkušenost s programem SAP – výhodou
  • předchozí praxi na obdobné pozici - výhodou
  • komunikativnost a schopnost práce v týmu
  • uživatelskou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • dny volna navíc
  • stravenky
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • roční odměny

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.