VEDOUCÍ TÝMU OŠETŘOVATELŮ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste týmoví hráči se srdcem na pravém místě? Máte zkušenosti s péčí o seniory a pacienty v domácí péči? Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete ukázat, co ve Vás je? Dáme Vám možnost! Přihlaste se na pozici VEDOUCÍ TÝMU OŠETŘOVATELŮ a získejte tak možnost stát se součástí týmu odborníků, kteří mají svou práci rádi! VEDOUCÍ TÝMU OŠETŘOVATELŮ (28-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • řízení menšího týmu pracovníků
  • zodpovědnost za prováděné činnosti
  • komunikace s pacienty a lékaři
  • rozpis a organizace směn ošetřovatelů
  • odborná podpora při vyhledávání nových klientů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu
  • praxi v ARIP, domácí péči, následné péči či LDN
  • organizační schopnosti, spolehlivost a flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • perspektivní uplatnění v moderním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební vůz, mobilní telefon a notebook
  • zodpovědnou práci v příjemném kolektivu

  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.