SPECIALITSTA PŘÍPRAVY VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

15000 - 20000 Kč

Hledáte své první uplatnění ve strojírenství nebo chce své zkušenosti z této oblasti dále rozvíjet? Máte vzdělání strojírenského nebo technického zaměření? Tak je tato nabídka určena právě Vám! Úspěšná výrobní společnost ve strojírenství hledá nového kolegu na pozici: SPECIALITSTA PŘÍPRAVY VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Příprava zakázek do výroby
  • Kontrola technické dokumentace a její úpravy
  • Spolupráce s výrobním oddělením
  • Dohled nad plněním termínů zakázek

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského nebo technického zaměření
  • Praxe ve strojírenství výhodou
  • Znalost čtení a práce s technickou dokumentací podmínkou
  • Německý jazyk - výhodou

Co nabízíme?

  • Práce v úspěšné a stabilní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj