OBCHODNÍK – STAVEBNICTVÍ

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se ve stavebnictví, umíte číst stavební výkresy a baví Vás kontakt se zákazníky? Chcete být součástí české společnosti na pozici OBCHODNÍK – STAVEBNICTVÍ? Pak nám neváhejte zaslat životopis! Úspěšná česká společnost působící v oblasti realizace staveb průmyslových objektů hledá nového člena týmu na pozici: OBCHODNÍK – STAVEBNICTVÍ

Pracovní náplň

  • Řízení zakázek v ČR a na Slovensku
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Jednání o cenových a obchodních podmínkách
  • Kontakt s investory a projektanty
  • Péče o zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně stavebního směru
  • Praxi na obchodně zaměřené pozici
  • Orientaci ve výkresech
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • Reprezentativní vystupování, samostatnost

Co nabízíme?

  • Po zapracování automobil i pro soukromé účely
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí české stabilní společnosti
  • Profesní růst
  • Pracoviště: jižně od Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.