VÝVOJÁŘ APLIKACÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Ovládáte některý z těchto programovacích jazyků: C, C++, C#, Python či JAVA? Jste guru nebo s tímto jazykem pouze začínáte? Obojí je vítané! Chcete-li pracovat na zajímavých projektech, pak neváhejte ani minutu a zašlete nám Vaše CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • Vývoj aplikací po oblast řízení technologických procesů
  • Tvorba vizualizačních nástrojů
  • Spolupráce s testovacím oddělením
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • ŠŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost jednoho z programovacích jazyků (C, C++, C#, JAVA, Python)
  • Základní znalost SQL nebo PHP nebo HTML
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Práce na různorodých projektech
  • Možnost 3-4 dní v týdnu home office
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Notebook a telefon i pro soukromé účely

  • Místo výkonu práce: Kolín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.